Ana Sayfa       ||       Hakkımızda       ||       Hizmetlerimiz       ||       Liman - İskeleler       ||       Proforma       ||       İletişim

 
HİZMETLERİMİZ

Türk ve uluslararası limanlarda operasyon yapan gemilerde müşteri çıkarlarını son noktaya kadar gözetmek üzere, konusunda tecrübeli gemi şeflerimiz, her operasyonda özel olarak görevlendirilmektedir. Yük hasarı, yükleme veya boşaltma süresince karşılaşılabilecek gecikmeler dolayısı ile maddi kayıpları zamanında önlemek üzere planlanan servisimiz, taşıma sözleşme maddelerinin tam anlamıyla uygulanmasını sağlamaktadır. Özellikle yükleme süresinin aşılması veya ilave masrafların, müşterilerimize doğru yansıtılması, meydana gelen olayların çizelgesi ve zaman sayım cetveli, en ince ayrıntılarına kadar kayıtlara geçmektedir. Akreditif şartlarında aranan belgeler, konşimento ve manifesto, banka muamelelerinin uzamaması ve akreditifin zamanında çözülmesi için dikkatle hazırlanır. Aksaklıklar peşinen önlenir. Gemi kiralamada kullandığınız sözleşmelerin acente maddesinde, kiracı acentesi olarak şirketimizi belirttiğiniz taktirde, deniz taşımacılığında her tür yükünüz için hizmetinizdeyiz.

Deniz Taşımacılığı
Türk ve yabancı bayraklı gemiler ile, özel ve titiz çalışma isteyen proje yükler, parsiyel yükler, dökme yükler, genel yükler, her türlü malzeme ve istenirse eşya nakliye sigortası da dahil, Türk ve yabancı limanlar arasında taşınmaktadır.

Yük Elleçlenmesi ve Gözetimi
Tahliye veya yüklemede. Ayrıca, mobil kreyn tedarik ve organizasyonu, iç nakliye, gümrükleme ve herhangi bir tip yükün tüm Türkiye varış noktalarına kapı teslimi.

Gemi, Mürettebat ve Yolcu Servisi
Mürettebatın gemiden ayrılma ve gemiye katılma işlemleri, "shore pass" (karaya çıkış izinleri) sürelerinin uzatılması, ayrılan mürettebatın ülkelerine gönderilmesi, vize regülasyonlarına uygun şekilde Türkiye'ye giriş vizelerinin çıkarılması, havalimanı karşılamaları, ulaşım, otel rezervasyonları, uçak bileti servisleri ve diğer ilgili giriş/çıkış servisleri.

Gıda ve Malzeme Tedariki
Her türden gıda ve malzeme listeleri tedarik edilir. Buna admiralty kitapları ve haritalarıyla teknik malzemeler de dahildir. Ayrıca özel günler için hediye sepetleri de hazırlatılabilir.

Yakıt, Yağ ve Tatlı Su Tedariki
Türk limanları ve transit geçişlerde İskenderun'da, en iyi geçerli piyasa fiyatlarından.

Mürettebat için Tıbbi Yardım
En iyi hizmeti vermeleriyle isim yapmış birçok hastane ve diş kliniklerinde.

Tali Acentelik
İskenderun limanlarında şubesi bulunmayan fakat hizmet vermek isteyen diğer deniz acentelerine adlarına tali acentelik hizmeti verilmektedir.

Gemi Kiralama
Türk ve yabancı armatörlerin gemileri uygun işlerde, uygun navlun ücreti ile kiracı ve kiralayan menfaatleri birlikte düşünülerek kiralanmaktadır.

Copyright © 2024 Ektrans
Designed By İskenderun Ajans

Ana Sayfa     Hakkımızda     Hizmetlerimiz     Liman - İskeleler     Proforma     İletişim